Hakkımızda Sayfası


Kurumsal

KAVAKLIK YAPI DENETİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ firması 2018 yılında kurulmuş olup yaşamın hemen hemen her alanında bulunan yapıların, sağlam, dayanıklı ve güvenilir inşa edilmesi için, insani değerleri öncelikli, mesleki ve ticari etik değerlerimizi gözeterek yapıda kalitenin adı olmayı kendimize vizyon edinmiş bulunmaktayız.

Afetlerde can ve mal güvenliğini sağlamak, kaynak israfını, plansız ve kontrolsüz yapılaşmayı önlemek, çağdaş norm ve standartlarda yapı üretimini sağlamak, denetimsizlik ve ihmal nedenleriyle zarara uğrayan üçüncü şahısların haklarını korumak, yapı üretiminde kusur ve ihmali görülen sorumlulara karşı gerekli işlemleri yerine getirmek amacı ile hazırlanmış olan 4708 sayılı kanun doğrultusunda;

İnşasında görev aldığımız yapıların  başta beton olmak üzere tüm malzemelerin öngörülen standartlara uygunluğunu yetkili laboratuvarlar vasıtasıyla denetleyerek, yapının inşası meslek alanına göre sorumlu teknik elemanlar gözetiminde gerçekleşirken projelerin birebir tatbiki deneyimli teknik personelimiz tarafınca sağlanarak prensiplerimizden ve kaliteden ödün vermeksizin müşteri memnuniyetini sağlamak temel misyonumuzdur. 

 

kavaklık yapı denetim